Tepelná čerpadla promyšleně a bez starostí

Díváte se do budoucnosti a chcete vyřešit vytápění nemovitosti ekonomicky i ekologicky? Hledáte parťáka, který vám s tím pomůže a zařídí, aby vše fungovalo mnoho let?

1

Navrhneme ideální řešení na míru vašim potřebám

Jsme si dobře vědomi toho, že každá zakázka je unikátní. Zákazníci mají rozdílné potřeby a tepelné čerpadlo provozují v různých podmínkách. Nejprve vše důkladně prozkoumáme a až potom navrhujeme řešení, které bude dlouho a dobře sloužit.

Umíme řešit

Rodinné
domy

Bytové
domy

Kancelářské
budovy

Výrobní
a skladovací haly

 

Abyste neinvestovali peníze špatně

Co když zjistíme, že pro vás vytápění tepelným čerpadlem není vhodné? Pak vám to prostě řekneme a doporučíme něco jiného. Nebojte se nám ozvat, i když nejste ještě pevně rozhodnutí, že tepelné čerpadlo chcete.

Netlačíme pořizovací cenu dolů, pokud by to mělo mít zásadní dopad na návratnost a smysluplnost navrženého řešení. Nemusíte se však bát astronomických cen. Máme férové ceny za kvalitní řešení. Investice se vám vrátí.


2

Nad svou prací přemýšlíme a klademe důraz na detaily

V oboru působíme od roku 2005. Máme evropský certifikát pro instalace soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů. Spoustu jsem se toho naučili a veškeré své know-how uplatňujeme v maximální míře u každé zakázky.

 • Výpočty a instalace provádíme s nejvyšší pečlivostí, tak aby byl celý topný systém vyvážený a úsporný.
 • Naše řešení minimalizuje využívání bivalentního zdroje (elektrického přitápění) i v chladném období, což vede k výraznému snížení provozních nákladů.
 • Máme vlastní systém pro rychlé odmrazovaní venkovních jednotek.
 • Myslíme také na odhlučnění instalovaných zařízení.
 • Soustředíme se i na relativní detaily – dbáme na přesné vyvážení venkovních jednotek, nešetříme na materiálu konzolí a šroubů a máme osvědčené způsoby odvodu vody pod jednotkou (vsakování, nahřívané odtávací vany atd.).

 

My se staráme, vy topíte

Klademe si za cíl, aby náš zákazník v podstatě nemusel nic zásadního řešit. Jsme odborníci a veškeré své znalosti a zkušenosti vkládáme do každé zakázky. Nemusíte se bát nám důvěřovat.


3

Od své práce nedáváme ruce pryč = zajištěný servis

Za tím, co děláme, si stojíme. Dlouhodobě instalujeme stále stejné značky, se kterými máme dobré zkušenosti. Umíme je servisovat a máme zásobu náhradních dílů na skladě – řešení případných problémů je tak rychlé a levné.


Tepelná čerpadla Hitachi

 • Japonská kvalita, vysoká spolehlivost, dlouhá životnost
 • Výborný poměr cena / kvalita
 • Vyplatí se v prostorách s relativně nízkou tepelnou ztrátou

 


Tepelná čerpadla Mach

 • Česká výroba, technologická špička
 • Možnost vzdáleného monitoringu a ovládání
 • Vyplatí se v prostorách s relativně vyšší tepelnou ztrátou

 


4

Máme letité zkušenosti a skvělé reference

Ohlasy našich zákazníků

 • Iveta Sečkařová, RD Sokolnice Přístup a jednání firmy CMC bylo skvělé.
 • Jiří Štec, Mouřínov Již tři roky mám od firmy CMC Heating na svém rodinném domě nainstalované 13kW tepelné čerpadlo. S produktem jsem velmi spokojený. Ale také s přístupem samotné firmy. Instalace proběhla velmi rychle a pohodlně a z mého pohledu i velmi profesionálně. Pokud jsem si za dobu používání nevěděl s něčím rady, nebo nastal nějaký problém - ne jejich zapříčiněním - situaci okamžitě řešili a vždy mi vyšli vstříc. CMC Heating s klidným svědomím můžu doporučit každému, kdo o instalaci tepelné či chladící technologie přemýšlí.
 • Daniela Švédová, SNDI s.r.o. S prací firmy CMC Heating jsme byli naprosto spokojeni - instalace i veškeré pravidelné servisy fungují na jedničku, chod klimatizace bezproblémový, plní naše očekávání. Mohu jen doporučit.
 • Sedláček Radim Na podzim v roce 2014 jsem si objednal dodávku a montáž tepelného čerpadla Hitachi od firmy CMC Heating. Celá komunikace a realizace tepelného čerpadla vč.osazení jednotek, zásobníků vody a zaškolení proběhlo na vysoké profesionální úrovni. S tepelným čerpadlem jsem velice spokojený a vím, že v případě jakéhokoliv problému se mám na koho obrátit a to jsou pracovníci firmy CMC Heating vč. p. Krátkého. S ohledem na nízkou spotřebu, vřele doporučuji.
 • Ing. Jakub Navrátil Seriózní vystupování. Vstřícné a ochotné jednání. Profesionální montáž. Doporučujeme!
 • Radim Marada, Slavkov u Brna „CMC můžu jedině doporučit. Už samotná konzultace mi pomohla najít pro náš rodinný dům pohodlný a úsporný systém vytápění, se kterým jsme dlouhodobě spokojeni. Instalace pak proběhla přesně dle plánu a v dohodnutém termínu, montážní tým tedy využívám i nadále při mých projektech.”
 • Zdeněk Šimek S prací firmy CMC jsem byl nadmíru spokojen počínaje vymyšlením systémového řešení přes vlastní realizaci až po konečný tepelný komfort a spotřebu energií. Mohu pouze a jen doporučit.
Další

Výběr našich realizací

5

Požádejte si o nezávaznou kalkulaci

Milan Krátký jednatel společnosti

 • 731 152 589
 • info@cmc-heating.cz
 • Sídlo firmy
  Zlatá Hora 1543
  Slavkov u Brna
Vyplněním kontaktního formuláře nám udělujete souhlas se zpracováním vyplněných osobních údajů. Informace o Vás jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Veškeré údaje získané od Vás užíváme výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytujeme je třetím osobám.. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. 3. Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27.4.2016 v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR), dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.