Rekuperace BRINK

Dejte přednost čerstvému vzduchu, žijte a pracujte zdravěji!

Dýchejte zdravě, šetřete náklady na energie

Naše vysoce kvalitní větrací jednotky vám doma nebo v kanceláři zajistí příjemné životní a pracovní prostředí.
Zvýšíte své pohodlí, snížíte výskyt jemného prachu, vlhkosti a dalších škodlivých látek.
Získáte navíc větší kontrolu nad účtem za energie a přispějete ke snížení emisí CO2.

 

Zdraví

Odstranění škodlivých látek
Přísun vzduchu bohatého na kyslík
Prevence růstu plísní

Komfort

Čerstvý vzduch bez průvanu
Příjemný pocit tepla a pohodlí
Tichý chod

Udržitelný rozvoj

Vyšší hodnota stavby
Úspora nákladů na energii
Snížení emisí CO2

 

Pohodlná regulace


Programovatelný ovladač Brink Air Control umožňuje snadné propojení s veškerými komponenty větrání Brink. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Pokoje lze obvykle řídit samostatně.


Modul a aplikace Brink Home umožňuje uživateli pomocí internetu nebo místní sítě ovládat ventilační systém a sledovat na něm údaje libovolného místa pomocí smartphonu, tabletu nebo PC.

Vyberte si řešení, podle vašeho přání

Systémy Brink jsou k dispozici v různých velikostech a existují různé možnosti montáže – na podlahu, na stěnu nebo na strop.

Požádejte si o nezávaznou kalkulaci

Milan Krátký jednatel společnosti

  • 731 152 589
  • info@cmc-heating.cz
  • Sídlo firmy
    Zlatá Hora 1543
    Slavkov u Brna
Vyplněním kontaktního formuláře nám udělujete souhlas se zpracováním vyplněných osobních údajů. Informace o Vás jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Veškeré údaje získané od Vás užíváme výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytujeme je třetím osobám.. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. 3. Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27.4.2016 v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR), dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.